ogo
Doradztwo finansowe
Masowe poprawki w pracach magisterskich

Wykorzystując odpowiedni program komputerowy, jeden z edytorów tekstów możemy w szybkim czasie sprawdzić całą pracę magisterską, pod każdym kątem. Wystarczy skorzystać z opcji pisownia i gramatyka w języku polskim. Jeżeli nie możecie znaleźć takiej funkcji, to należy wejść w opcje programu Word, znajdujące się w głównym menu programu. Na samym dole po otworzeniu okienku znajdują się na dole dwie zakładki: opcje programu Word oraz zamknij program Word. Wchodząc w zakładkę opcje programu Word mamy dostępnych kilka istotnych opcji.

W opcjach Dostosowywanie znajdziecie potrzebną Wam funkcję, którą możecie umieścić w dowolnym miejscu w Wordzie. Po odnalezieniu niezbędnej opcji praca magisterska może być sprawdzana. Teraz program będzie automatycznie sprawdzał wszelkie błędy, które popełniliśmy podczas pisania pracy. Nie zawsze są to błędy, które trzeba poprawić np. w przypadku wyrazów pobranych z obcych języków, które są brane przez program za błąd, a w istocie nie są błędami.

Sprawdzanie prac magisterskich z wykorzystaniem tej funkcji jest z pewnością przyjemniejsze, i mniej pracochłonne. Nawet, jeżeli chcecie pobieżnie sprawdzić pracę, to ta funkcja się sprawdzi. Po za tym aplikacja wykorzystywana do sprawdzania błędów w dokumentach jest wyposażona w dodatkowe funkcje np. w możliwość sprawdzenia poprawy gramatycznej w innym języku np. angielskim, czy niemieckim.

Bardzo często zdarza się również tak, że poszukujemy danego słowa lub wyrażenia w pracy magisterskiej, które chcemy zamienić na inne, jednak trudno jest nam je odnaleźć w pracy liczącej kilkadziesiąt stron. Dlatego też warto skorzystać z innej opcji programu, jaką jest Edytowanie treści dokumentu. W tym narzędziu znajduje się opcja Znajdź, Zamień, Zaznacz (wszystko, obiekty, zaznacz tekst z podobnym formatowaniem).

Opcja Edytowanie znajduje się w Narzędziach głównych, i jest widoczna w Wordzie na samym końcu wszystkich narzędzi. Po narzędziach typu: schowek, czcionka, akapit, i style.

Doradztwo finansoweFinanse, podatki, doradztwo